DDM NMNM NABÍZÍ PRACOVNÍ POZICE:

Roman Žák  Sdílet článek na nebo

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE NABÍZÍ PRACOVNÍ POZICE:  Pedagog volného času – vedoucí hudebních zájmových útvarů Do našeho týmu hledáme: …

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE NABÍZÍ PRACOVNÍ POZICE:

Pedagog volného času – vedoucí hudebních zájmových útvarů

Do našeho týmu hledáme: vedoucí těchto zájmových útvarů: hra na keyboard, kytara
Místo výkonu práce: DDM Tyršova 1001, 592 31 Nové Město na Moravě
Náplň práce: samostatné vedení zájmových útvarů v odpoledních hodinách
Požadujeme: samostatnost, kladný vztah k dětem a mládeži, zodpovědnost
Nabízíme: předpokládaný nástup 1.10. 2018, zaměstnání na základě dohody

Bližší informace na telefonním čísle: 566 598 781, 777 768 152

email: leona.marcinko@nmnm.cz

Správce táborové základny v Olešné

Místo výkonu práce: Olešná 25, 592 31 Nové Město na Moravě
Náplň práce:
údržba objektu, drobné zámečnické práce, práce při úklidu a údržbě budovy, údržba plochy kolem budovy – údržba trávníku zahrady, úklid sněhu, regulace vytápění, obsluha kotle
v zimních měsících

Požadujeme: časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
Nabízíme: předpokládaný
nástup 1. 8. 2018, zaměstnání na základě dohody