Informace o základně

Popis budovy:

  • V přízemí budovy se nachází jídelna, kompletně vybavená kuchyně a dvě menší místnosti sloužící jako sklady potravin. Vedle jídelny můžete využívat místnost vybavenou nábytkovou stěnou, sedačkou a televizí pro vedoucí. K uložení kol, případně lyží, poslouží místnost přístupná ze zadní části budovy. Součástí budovy – přízemí je obecní knihovna, která je ubytovaným po dohodě k dispozici. S jídelnou a kuchyní sousedí třílůžkový pokoj, který má sloužit jako marodka.
  • V prvním podlaží je ubytovací část, čtyři šestilůžkové pokoje a jeden pokoj čtyřlůžkový. Šestilůžkové pokoje jsou vybaveny třemi palandami, nočními stolky, skříní, konferenčním stolkem a taburetkami. Čtyřlůžkový pokoj je vybaven válendami, nočními stolky, skříní, stolem se čtyřmi židlemi a osobním počítačem s volným přístupem na internet. Tento pokoj je uvažován k využití pro dospělé. V prvním patře se nachází sociální zařízení a klubovna, která může sloužit též jako herna, společenská místnost či učebna. Klubovna je vybavena stoly a židlemi, televizorem, DVD přehrávačem a minivěží. Celá budova je pokryta wi-fi signálem pro práci v této síti pomocí přenosného počítače. Jídelnu můžete využít také jako druhou společenskou místnost či učebnu.

Jak se k nám dostanete?

Adresa: Olešná 25, Nové Město na Moravě, 59231

Poloha GPS: 49°32´50.71“N, 16°7´32.08“E

Do Olešné se dopravíte autobusem nebo vlakem.

K přepravě autobusem můžete využít linku 840315 společnosti ZDAR a. s., která jede po trase Žďár nad Sázavou – Nové Město na Moravě – Bystřice nad Pernštejnem,

linku 840109 – trasa Nové Město na Moravě – Dolní Rožínka – Bystřice nad Pernštejnem,

840110 – Nové Město na Moravě – Dolní Rožínka,

V obci zastavují i dálkové autobusové spoje, linka č. 840127 Žďár nad Sázavou – Nové Město na Moravě – Olešnice – Boskovice – Prostějov – Olomouc, linka 840319 Bystřice nad Pernštejnem – Žďár nad Sázavou – Praha, linka 940321 – Bystřice nad Pernštejnem – Nové Město na Moravě – Žďár nad Sázavou – Jihlava – Humpolec – Praha.

K dopravě po železnici využijte spoje ležící na trase Tišnov – Žďár nad Sázavou.

Soubory ke stažení