ANDĚLSKÝ JARMARK

začátek v 9:00 hod, konec v 16:00 hod
kulturní dům, Nové Město na Moravě
 
ANDĚLSKÝ JARMARK

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, p.o. zve děti, rodiče a veřejnost na tradiční Andělský jarmark, který se koná v neděli 25. listopadu 2018 od 9.00 hod. do 16.00 hod. v sále kulturního domu v Nové Městě na Moravě.

Akce je určena nejen rodinám s dětmi, rádi přivítáme všechny, kteří si chtějí užít radost z tvorby či jen chtějí pobýt v příjemné předvánoční atmosféře.

Mimo jiné se můžete těšit na novinky v Třpytivé a Perlové dílně – proti minulým ročníkům přímo ve velkém sále. Překvapením budou výrobky v dalších dílnách: v dílně Zemité, Kamenné, Lesní, Vousaté, Zářivé, Klouzavé, Balené a Hravé. Přijďte si odpočinout a zatvořit si spolu s dětmi!

Opět bude připraven fotokoutek, který můžete využít k focení v kostýmech, které pro Vás máme připraveny. Paměť a znalosti vánočních tradic si můžete procvičit při odpovídání na otázky v andělském kvízu. Letos na návštěvníky jarmarku čeká také krátké divadelní vystoupení v dopoledních i odpoledních hodinách. Atmosféru podpoří i naše tradiční cukrárna.

Vstupné je zdarma, dílny jsou zpoplatněny.

Těšíme se na vás, kolektiv DDM NMNM

Pořadatel

Dům dětí a mládeže
Leona Marcinko
777 768 152

www.ddm.nmnm.cz
Zveřejnil/a 5. říjen 2018
v 12:40 hod. Roman Žák