MC Lístek

Milí rodiče,

zveme Vás do našeho mateřského centra Lístek, kde Vám nabízíme různorodé programy, z kterých si budete moci vybrat právě ty aktivity, které jsou Vám blízké.

Pro maminky, které si chtějí jen tak popovídat a nechat děti pohrát s jinými dětmi je připravena pondělní otevřená herna s volným programem. Pokud o ni budete mít zájem, stačí přijít za námi do kanceláře DDM ve stejném patře za prosklenými dvěřmi. Hernu Vám otevřeme, uvaříme čaj nebo kávu podle chuti. Můžete se domluvit s kamarádkami, přijít spolu a užít si tak v naší herně s dětmi volný čas.

Pokud chcete s dětmi raději trávit čas s ostatními a zároveň i s programem, nabízíme Vám úterky. Program viz níže.

V současné době jsou úterní programy velmi oblíbené a pěkně navštěvované. Pokud ještě váháte, přijďte se podívat. Účast není závazná a není nutné zde docházet pravidelně. Je ale nutné přihlásit se  elektronicky na stránkách DDM, a to rodič i dítě, viz: https://nmnm.iddm.cz/prihlaseni

Vzhledem k současné situaci je nutné přihlásit se elektronicky (viz odkaz výše) také pokud budete navštěvovat pondělní hernu bez  programu.

Co je našim cílem:

Naším cílem je vytvořit příznivé prostředí pro komunikaci, spolupráci žen i mužů na mateřské či rodičovské dovolené. Umožňujeme neformální výměnu zkušeností při společném setkávání,   podporu, že ve starostech „nejsme sami“. Mateřské centrum zabraňuje sociální izolaci rodičů pečujících o děti v době rodičovské dovolené. Nabízí různé možnosti inspirace, jak trávit kvalitně volný čas. Mateřské centrum podporuje mezigenerační soužití.

Kde nás najdete:

Mateřské centrum Lístek sídlí při Domu dětí a mládeže v kulturním domě v Novém Městě na Moravě v prvním patře, směrem ke knihovně.

Máme k dispozici menší místnost, útulně zařízenou a vybavenou hračkami.

Sociální zařízení je na chodbě, v blízkosti MC.

Kočárky parkujeme na chodbě u výtahu.

Projekt je podpořen krajem Vysočina

 

 

 

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880