Dům dětí a mládeže

pozvánka na Andělský jarmark díl druhý

/ Roman Žák

DDM uvádí druhý díl seriálové pozvánky na ANDĚLSKÝ JARMARK. Těšíme se na Vás v neděli 26. listopadu od 9:00 do 16:00, přísálí kulturního domu v …

pozvánka na Andělský jarmark díl druhý

DDM uvádí druhý díl seriálové pozvánky na ANDĚLSKÝ JARMARK.

Těšíme se na Vás v neděli 26. listopadu od 9:00 do 16:00, přísálí kulturního domu v NMNM. Opět bude připraven fotokoutek, který můžete využít k focení v čertovských a andělských kostýmech, které pro Vás máme připraveny. Paměť a znalosti vánočních tradic si můžete procvičit při odpovídání na otázky v andělském kvízu. Atmosféru podpoří i jednotlivá hudební vystoupení a naše tradiční cukrárna.

Ve druhém díle představujeme skleněnou, přírodní a betonovou dílnu:

  • Skleněná dílna – ze skleněné vázy a dalších materiálů vyrobíme anděla. Můžeme ho použít k dekoraci nebo jako vánoční dárek. Výrobek vypadá zajímavě, věříme, že si při jeho výrobě společně s dětmi pěkně pohrajete.
  • Přírodní dílna – jako každým rokem jsme pro Vás připravili oblíbenou dílnu z přírodních materiálů. Budeme společně vyrábět závěsnou, vánočně laděnou dekoraci.
  • Betonová dílna – máme pro vás připraveny betonové svícny, které budeme zdobit přírodninami. Zhotovíte si tak nevšední vánoční dekoraci s moderním vzhledem.

Vstupné je zdarma, dílny jsou zpoplatněny.

Těšíme se na Vás, kolektiv DDM

 

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880