Dům dětí a mládeže

Velikonoční příměstský tábor – pozvánka

/ Roman Žák

JAK SE PŘIHLÁSIT? Přihlásit se můžete online. Pokud již jste registrovaní, stačí se přihlásit do přihláškového systému DDM (https://nmnm.iddm.cz/) a postupovat stejně jako při přihlášení …

Velikonoční příměstský tábor – pozvánka

JAK SE PŘIHLÁSIT?

  • Přihlásit se můžete online.
  • Pokud již jste registrovaní, stačí se přihlásit do přihláškového systému DDM (https://nmnm.iddm.cz/) a postupovat stejně jako při přihlášení na kroužek, jen místo sekce kroužky vyberete tábory.
  • Nechodí-li Vaše dítě na žádný kroužek DDM, musíte se nejprve zaregistrovat do našeho nového systému – postup najdete ZDE:

Sraz v 8:00 u hlavního vchodu do KD v NMNM.

Konec akce je v 16:30 na stejném místě.

Téma: „Nebojíme se vlka, nic … aneb život zajíce“

Zveme děti ve věku od 7 do 14 let na výpravu vlakem do naší táborové základny v Olešné a zpět. Zahrajeme si akční hry s velikonoční tématikou, připravíme si něco dobrého k snědku a nakonec vykopeme pravý Velikonoční poklad. Tentokrát nám půjde v šlépějích nebezpečný vlk.

Oběd a svačiny budou zajištěny. S sebou dejte dětem teplé oblečení a boty do přírody, přezůvky, pití na cestu a pláštěnku.

V ceně 230,- Kč je zahrnuto jízdné, stravné, lektorné, výtvarné a jiné potřeby. Platební informace dostanete emailem po přihlášení.

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880
  • Bankovní účet: 107-1659870287/0100