pozvánka na Andělský jarmark díl první

Roman Žák  Sdílet článek na nebo

DDM uvádí první díl seriálové pozvánky na ANDĚLSKÝ JARMARK. Těšíme se na Vás v neděli 26. listopadu od 9:00 do 16:00, přísálí kulturního domu v …

pozvánka na Andělský jarmark díl první

DDM uvádí první díl seriálové pozvánky na ANDĚLSKÝ JARMARK.

Těšíme se na Vás v neděli 26. listopadu od 9:00 do 16:00, přísálí kulturního domu v NMNM. Opět bude připraven fotokoutek, který můžete využít k focení v čertovských a andělských kostýmech, které pro Vás máme připraveny. Paměť a znalosti vánočních tradic si můžete procvičit při odpovídání na otázky v andělském kvízu. Atmosféru podpoří i jednotlivá hudební vystoupení a naše tradiční cukrárna.

V prvním díle představujeme baňkovou a perlovou dílnu:

  • Baňková dílna – přijďte s námi nasát vánoční atmosféru při tradičním zdobení ručně vyráběných, českých, skleněných baněk. Tato tradiční ozdoba nesmí chybět na žádném vánočním stromečku. Tuto techniku zvládnou i malé děti. Stačí na baňku nanést lepidlo a posypat třpytkami. Letos pro vás máme transparentní ozdoby ve tvaru srdíček, oliv i zvonků. Také překvapíme novými odstíny baněk.
  • Perlová dílna – letošním překvapením budou tvary berušky a motýla. Všechny, kteří ještě nemají perlové ozdoby zveme do naší dílny.  Pracovat budeme s pravými skleněnými perlami, které podle vzoru navlékneme na drátky. Pracovním postupem vás krok za krokem provedou naše odbornice.

Vstupné je zdarma, dílny jsou zpoplatněny.

Těšíme se na Vás, kolektiv DDM