Dům dětí a mládeže

pozvánka na Andělský jarmark díl první

/ Roman Žák

DDM uvádí první díl seriálové pozvánky na ANDĚLSKÝ JARMARK. Těšíme se na Vás v neděli 26. listopadu od 9:00 do 16:00, přísálí kulturního domu v …

pozvánka na Andělský jarmark díl první

DDM uvádí první díl seriálové pozvánky na ANDĚLSKÝ JARMARK.

Těšíme se na Vás v neděli 26. listopadu od 9:00 do 16:00, přísálí kulturního domu v NMNM. Opět bude připraven fotokoutek, který můžete využít k focení v čertovských a andělských kostýmech, které pro Vás máme připraveny. Paměť a znalosti vánočních tradic si můžete procvičit při odpovídání na otázky v andělském kvízu. Atmosféru podpoří i jednotlivá hudební vystoupení a naše tradiční cukrárna.

V prvním díle představujeme baňkovou a perlovou dílnu:

  • Baňková dílna – přijďte s námi nasát vánoční atmosféru při tradičním zdobení ručně vyráběných, českých, skleněných baněk. Tato tradiční ozdoba nesmí chybět na žádném vánočním stromečku. Tuto techniku zvládnou i malé děti. Stačí na baňku nanést lepidlo a posypat třpytkami. Letos pro vás máme transparentní ozdoby ve tvaru srdíček, oliv i zvonků. Také překvapíme novými odstíny baněk.
  • Perlová dílna – letošním překvapením budou tvary berušky a motýla. Všechny, kteří ještě nemají perlové ozdoby zveme do naší dílny.  Pracovat budeme s pravými skleněnými perlami, které podle vzoru navlékneme na drátky. Pracovním postupem vás krok za krokem provedou naše odbornice.

Vstupné je zdarma, dílny jsou zpoplatněny.

Těšíme se na Vás, kolektiv DDM

 

 

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880