Dům dětí a mládeže

Badmintonová liga – 1.kolo

/ Roman Žák

V březnu 2022 jsme rozeběhli nultý ročník badmintonové ligy v Novém Městě na Moravě. Přihásilo se celkem 10 hráčů a hráček, kteří byli rozděleni do …

Badmintonová liga – 1.kolo

V březnu 2022 jsme rozeběhli nultý ročník badmintonové ligy v Novém Městě na Moravě. Přihásilo se celkem 10 hráčů a hráček, kteří byli rozděleni do dvou skupin. Od dubna budou rozděleni dle umístění hráči do 1. a 2. ligy. Každé kolo trvá jeden měsíc, kde si hráči mezi sebou domlouvají termíny zápasů dle rozpisu tehdy kdy jim vyhovují. Po každém zápase se nahlásí výsledky panu Žákovi, který celou ligu administrativně spravuje.

„Těší nás, že se do nultého ročníku přihlásilo deset hráčů“ říká Jiří Janeček, hlavní rozhodčí. Naším cílem je sdružovat milovníky badmintonu a všem umožnit najít nové a následně i herně vyrovnané soupeře. Zájemci o badmintonovou ligu se mohou stále hlásit na email: roman.zak@nmnm.cz anebo panu Janečkovi. Na konci každého měsíce dojde k přelosování skupin a zapojení nových zájemců.

Během března se odehrálo skoro 20 zápasů ve dvou skupinách, skupinu A vyhrál Jan Čevinka a skupinu B ovládnul Pavel Němec. Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na další pokračování ligy.

Výsledky březnové ligy, všechny informace o lize a rozlosování dalšího kola najdete na stránkách DDM.

Informace o lize ZDE:

Rozpis zápasů ZDE:

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880