Dům dětí a mládeže

DDM nabízí tyto pracovní pozice

/ Nové Město na Moravě

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ NABÍZÍ PRACOVNÍ POZICE: Pedagog volného času – vedoucí hudebních zájmových útvarů vykonávající dílčí pedagogickou činnost Do našeho …

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ NABÍZÍ PRACOVNÍ POZICE:

Pedagog volného času – vedoucí hudebních zájmových útvarů vykonávající dílčí pedagogickou činnost

Do našeho týmu hledáme vedoucí zájmových útvarů: baskytara, kytara, kytara k táboráku, hra na akordeon, hra na keyboard.

Místo výkonu práce: Tyršova 1001, Nové Město na Moravě

Náplň práce: samostatné vedení zájmových útvarů v odpoledních hodinách + veškerá dokumentace týkající se vedení zájmových útvarů.

Požadujeme: vzdělání dle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících – v případě dlouhodobější spolupráce nabízíme pro aktivní hudebníky možnost získat odbornou kvalifikaci pedagoga volného času, který vykonává dílčí pedagogickou činnost. Samostatnost, ochotu se dále vzdělávat, kladný vztah k dětem a mládeži, zodpovědnost.

Nabízíme: předpokládaný nástup od 1.10. 2016, zaměstnání na základě dohody o provedení práce, dohody o pracovní činnosti, účast na akcích a táborech DDM, výborné pracovní prostředí a pohodový kolektiv.

Strukturovaný životopis zasílejte do 10.června na:  alena.sobotkova@nmnm.cz

—————————————————————————————————————–

Dům dětí a mládeže v Novém Městě na Moravě hledá správcovou/správce táborové základny v Olešné na DPP. Požadujeme schopnost komunikace, spolehlivost, manuální zručnost pro drobné údržbářské práce, časovou flexibilitu, kuchařské dovednosti, základní ovládání PC. Řidičský průkaz skupiny B nutný. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na: alena.sobotkova@nmnm.cz

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880