Dům dětí a mládeže

Mateřské centrum se znovu otevírá

/ Roman Žák

Mateřské centrum Lístek obnovuje svoji činnost od 8. listopadu. Vzhledem k současné situaci je nutné přihlásit se elektronicky (https://nmnm.iddm.cz/prihlaseni),  je třeba přihlásit rodiče i děti. …

Mateřské centrum se znovu otevírá

Mateřské centrum Lístek obnovuje svoji činnost od 8. listopadu.

Vzhledem k současné situaci je nutné přihlásit se elektronicky (https://nmnm.iddm.cz/prihlaseni),  je třeba přihlásit rodiče i děti. Po přihlášení je možné navštěvovat všechny programy Mateřského centra Lístek.

Kde nás najdete:

Mateřské centrum Lístek sídlí při Domu dětí a mládeže v kulturním domě v Novém Městě na Moravě v prvním patře, směrem ke knihovně. Máme k dispozici menší místnost, útulně zařízenou a vybavenou hračkami. Sociální zařízení je na chodbě, v blízkosti MC. Kočárky parkujeme na chodbě u výtahu.

Vedoucí MC Lístek: Mgr. Michaela Kuchtová

Mobil: 773 749 798, e – mail: ddm@nmnm.cz

Naším cílem je vytvořit příznivé prostředí pro komunikaci, spolupráci žen i mužů na mateřské či rodičovské dovolené. Umožňujeme neformální výměnu zkušeností při společném setkávání, podporu, že ve starostech „nejsme sami“. Mateřské centrum zabraňuje sociální izolaci rodičů pečujících o děti v době rodičovské dovolené. Nabízí různé možnosti inspirace, jak trávit kvalitně volný čas. Mateřské centrum podporuje mezigenerační soužití.

 

 

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880