Mikulášská orientační stezka – zhodnocení

Blanka Bartoňová  Sdílet článek na nebo

V sobotu 5.12.2020 proběhla pod záštitou Domu dětí a mládeže Nové Město na Moravě celodenní Mikulášská orientační stezka, která se setkala s velkým zájmem účastníků …

Mikulášská orientační stezka – zhodnocení

V sobotu 5.12.2020 proběhla pod záštitou Domu dětí a mládeže Nové Město na Moravě celodenní Mikulášská orientační stezka, která se setkala s velkým zájmem účastníků nejen z Nového Města na Moravě, ale i ze širokého okolí. Celkem se této povedené akce, za jejíž organizaci děkujeme vedoucí zájmového útvaru Orientační sporty MUDr. Janě Dvořáčkové, zúčastnilo 111 dětí v doprovodu cca 80 dospělých.

Počasí bylo vydařené a tak se každý rád odreagoval v přírodě a užil si „Mikuláše“ trochu jinak –  jak jsme si letos zvykli u mnoha věcí. Přesto i v období různých omezení může vzniknout dobrá myšlenka a budeme rádi, když z Mikulášské orientační stezky vznikne nová tradice.

Zúčastněné děti odevzdaly průkazy, ve kterých vyznačili jednotlivá stanoviště, z těchto pak bylo vylosováno 10 výherců dárkových balíčků a hlavní cena – běžecký opasek s lahví, který jistě potěší každého sportovce.

Děkujeme za účast a těšíme se na další shledání
kolektiv DDM NMNM

 
Dotazník