Dům dětí a mládeže

NERF turnaj-ohlédnutí

/ Roman Žák

Na „zelený“ čvrtek hostila tělocvična Na středisku další z řady turnajů v NERFu . Tento turnaj se řadí mezi nepostupující přípravné turnaje v rámci celostátní NERFligy. Jeden dívčí …

Na „zelený“ čvrtek hostila tělocvična Na středisku další z řady turnajů v NERFu . Tento turnaj se řadí mezi nepostupující přípravné turnaje v rámci celostátní NERFligy.

Jeden dívčí a sedm chlapeckých tříčlenných týmů bylo rozlosováno do dvou skupin. Nejlepší dva týmy z každé skupiny postupovaly do playoff.

Celkem se odehrálo 18 klání na oficiálním kolbišti. Dva tříčlenné týmy začínají na opačných stranách kolbiště. Cílem klání je trefit se do protilehlého kruhového terče a nebýt při tom zasažen od soupeře. Většina klání byla vyrovnaná až do poslední chvíle a nebyla nouze o dramatické zážitky.

Ve finále zvítězil tým s názvem ANIMUS ( Jan Bednář, Simon Hrubec, Sebastian Suchý), který porazil tým KLONů. Tuhý souboj o třetí místo lépe vyzněl pro tým SOUDRUHů.

Dům dětí tímto děkuji všem zúčastněným a také rozhodčím Petrovi, Vítkovi, Zdeňkovi a Danovi za bezproblémově odpískané zápasy.

Těšíme se na Vás u dalšího NERFového turnaje.

 

Roman Žák

Dům dětí a mládeže NMNM

Krajský koordinátor NERF ligy

 

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880