pozvánka na Andělský jarmark díl třetí

Roman Žák  Sdílet článek na nebo

DDM uvádí třetí a poslední díl seriálové pozvánky na ANDĚLSKÝ JARMARK. Těšíme se na Vás v neděli 26. listopadu od 9:00 do 16:00, přísálí kulturního …

pozvánka na Andělský jarmark díl třetí

DDM uvádí třetí a poslední díl seriálové pozvánky na ANDĚLSKÝ JARMARK.

Těšíme se na Vás v neděli 26. listopadu od 9:00 do 16:00, přísálí kulturního domu v NMNM. Opět bude připraven fotokoutek, který můžete využít k focení v čertovských a andělských kostýmech, které pro Vás máme připraveny. Paměť a znalosti vánočních tradic si můžete procvičit při odpovídání na otázky v andělském kvízu. Atmosféru podpoří i jednotlivá hudební vystoupení a naše tradiční cukrárna.

Ve třetím díle představujeme papírovou, modelářskou a dřevěnou dílnu:

  • Papírová dílna – podle šablon si vyrobíme dárkovou krabičku ve tvaru vánočního stromu. Dozdobíme ji raznicemi a  drobnými papírovými tvary. K dispozici budeme mít ještě další výtvarné materiály.
  • Modelářská dílna – sestavíme si malý dřevěný betlém. Postavičky natřeme vodovými barvami. Dekoraci si můžeme zavěsit do prostoru anebo na zeď. Nachystány budou i drobné přízdoby.
  • Dřevěná dílna – v této dílně si sestavíme z dřevěných koleček netradičního sněhuláka, který obveselí každé malé i velké dítě.

Vstupné je zdarma, dílny jsou zpoplatněny.

Těšíme se na Vás, kolektiv DDM