Dům dětí a mládeže

POZVÁNKA NA ANDĚLSKÝ JARMARK

/ Roman Žák

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, p.o. zve děti, rodiče a veřejnost na tradiční Andělský jarmark, který se koná v neděli 25. listopadu …

POZVÁNKA NA ANDĚLSKÝ JARMARK

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, p.o. zve děti, rodiče a veřejnost na tradiční Andělský jarmark, který se koná v neděli 25. listopadu 2018 od 9.00 hod. do 16.00 hod. v sále kulturního domu v Nové Městě na Moravě.

Akce je určena nejen rodinám s dětmi, rádi přivítáme všechny, kteří si chtějí užít radost z tvorby či jen chtějí pobýt v příjemné předvánoční atmosféře.

Mimo jiné se můžete těšit na novinky v Třpytivé a Perlové dílně – proti minulým ročníkům přímo ve velkém sále. Překvapením budou výrobky v dalších dílnách: v dílně Zemité, Kamenné, Lesní, Vousaté, Zářivé, Klouzavé, Balené a Hravé. Přijďte si odpočinout a zatvořit si spolu s dětmi!

Opět bude připraven fotokoutek, který můžete využít k focení v kostýmech, které pro Vás máme připraveny. Paměť a znalosti vánočních tradic si můžete procvičit při odpovídání na otázky v andělském kvízu. Letos na návštěvníky jarmarku čeká také krátké divadelní vystoupení v dopoledních i odpoledních hodinách. Atmosféru podpoří i naše tradiční cukrárna.

Vstupné je zdarma, dílny jsou zpoplatněny.

Těšíme se na vás, kolektiv DDM NMNM

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880