Dům dětí a mládeže

Představujeme nové kroužky

/ Roman Žák

Můžete se přihlásit (nejlépe do konce října nebo do 10.listopadu) na naše další nové kroužky, které svoji činnost zahajují od listopadu. Kytara s Míšou lektorka …

Představujeme nové kroužky

Můžete se přihlásit (nejlépe do konce října nebo do 10.listopadu) na naše další nové kroužky, které svoji činnost zahajují od listopadu.

Kytara s Míšou
lektorka Míša se těší na děti ve věku 8 -15 let, které se chtějí naučit hrát na kytaru. Hodiny budou zaměřené na zvládnutí základních akordů, rytmů, vybrnkávání a teorie. Starší děti se naučí naladit kytaru, vyhledávat informace na internetu potřebné ke hře na kytaru.  Děti budou vedeny také ke zpěvu. Cena kroužku: 700 Kč.

Deskohraní – kroužek zaměřený na deskové a karetní hry. Děti ve věku 7 – 10 let si budou moci v malé skupince zahrát  deskové i karetní hry hry, např. Cink, Dobble, Tarantel Tango, Bang, Střelené kachny, KrisKros, nebo klasické hry z šuplíku našich babiček. V kroužku budeme podporovat vzájemné učení se novým hrám (děti dostanou možnost donést vlastní hru a naučit ji ostatní). Kroužek bude doplněn o aktivity podporující rozvoj kreativního a logického myšlení. Cena kroužku: 500 Kč.

Bang klub – kroužek změřený na deskové a karetní hry. Děti ve věku 11 – 15 let si budou moci v malé skupince zahrát složitější hry vyžadující nejen vyšší stupeň logického uvažování, vědomostí, postřehu. Z počátku se budeme učit hrát např.: Bang, Dominion, šachy, Jungle speed, Česko. Na kroužku budeme podporovat vzájemné učení se novým hrám (děti dostanou možnost donést vlastní hru a naučit ji ostatní).   Cena kroužku: 500 Kč.

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880