Představujeme nové kroužky

Roman Žák  Sdílet článek na nebo

Můžete se přihlásit (nejlépe do konce října nebo do 10.listopadu) na naše další nové kroužky, které svoji činnost zahajují od listopadu. Kytara s Míšou lektorka …

Představujeme nové kroužky

Můžete se přihlásit (nejlépe do konce října nebo do 10.listopadu) na naše další nové kroužky, které svoji činnost zahajují od listopadu.

Kytara s Míšou
lektorka Míša se těší na děti ve věku 8 -15 let, které se chtějí naučit hrát na kytaru. Hodiny budou zaměřené na zvládnutí základních akordů, rytmů, vybrnkávání a teorie. Starší děti se naučí naladit kytaru, vyhledávat informace na internetu potřebné ke hře na kytaru.  Děti budou vedeny také ke zpěvu. Cena kroužku: 700 Kč.

Deskohraní – kroužek zaměřený na deskové a karetní hry. Děti ve věku 7 – 10 let si budou moci v malé skupince zahrát  deskové i karetní hry hry, např. Cink, Dobble, Tarantel Tango, Bang, Střelené kachny, KrisKros, nebo klasické hry z šuplíku našich babiček. V kroužku budeme podporovat vzájemné učení se novým hrám (děti dostanou možnost donést vlastní hru a naučit ji ostatní). Kroužek bude doplněn o aktivity podporující rozvoj kreativního a logického myšlení. Cena kroužku: 500 Kč.

Bang klub – kroužek změřený na deskové a karetní hry. Děti ve věku 11 – 15 let si budou moci v malé skupince zahrát složitější hry vyžadující nejen vyšší stupeň logického uvažování, vědomostí, postřehu. Z počátku se budeme učit hrát např.: Bang, Dominion, šachy, Jungle speed, Česko. Na kroužku budeme podporovat vzájemné učení se novým hrám (děti dostanou možnost donést vlastní hru a naučit ji ostatní).   Cena kroužku: 500 Kč.