Dům dětí a mládeže

Přivítejme jaro

/ Blanka Bartoňová

Přivítejme jaro květinou i básní – pojďme společně přivítat jaro a pomožme mu probarvit svět kolem nás – jak jinak než květinou, a to květinou …

Přivítejme jaro

Přivítejme jaro květinou i básní – pojďme společně přivítat jaro a pomožme mu probarvit svět kolem nás – jak jinak než květinou, a to květinou originální, kterou sami vyrobíte a přidáte k ostatním do speciálního truhlíku umístěného u vchodu do kulturního domu v Novém Městě na Moravě. Fantazii se meze nekladou! V den astronomického jara (jarní rovnodennost letos připadá na 20.března 2021, 10:37 hodin) společné dílo završíme fotografií tohoto pestrobarevného truhlíku, kterou si pak můžete prohlédnout na našem webu ddm.nmnm.cz.
Průběžné „narůstání“ květin můžete sledovat ve fotogalerii níže :-)

Kdo má chuť, může přispět svým osobním básnickým výtvorem, říkankou či ódou na jaro, do sbírky jarních básní a uvítat tak společně s námi první jarní dny. Vhodit své literární dílo můžete do schránky před kulturním domem. Z doručených básní vytvoříme originální sbírku, která bude poté pro zájemce k dispozici v Informačním centru (v Horáckém muzeu) v Novém Městě na Moravě.
Bližší informace sdělíme na našem webu po skončení akce, která bude probíhat do konce dubna 2021.

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880