Rozvrh kroužků

Rozvrh 2021/2022

DDM si vyhrazuje právo na změny v rozvrhu do konce září 2021.

Většina kroužků začíná svoji činnost od prvního týdne v říjnu a končí poslední týden v květnu…

Obecné informace pro rodiče ZDE: https://ddm.nmnm.cz/novy-prihlasovaci-system-pokyny/

Termín informačního dne DDM – 15.9. 2021 od 8:00 do 17:00 – kulturní dům – termín hudebních kroužků si můžete přijít domluvit přímo s lektorem (spíše odpoledne).

Kontakty na lektory:

Název kroužku

Termín

3D TISK

Úterý – 16-17:00 (ml.)17-18:00(st.)

Aerobic +

cvičení na nářadí

středa – 16:00-17:30, tělocvična Gymnázia

Airsoft mladší/starší

pátek – 14:00-16:00,

sobota – 9:00-11:00

Badminton začátečníci/pokročilí

Středa – 14:-15:00

tělocvična Gymnázium

Bicí začínající – pokročilí

dle dohody s lektorem

Dětská jóga

Středa – 14:00-15:00

kulturní dům -K1

Hra na keyboard

dle dohody s lektorem

Hravá flétnička

dle dohody s lektorem

Jóga pro dospěláky

středa – 18:00-19:00,

kulturní dům K1

Judo a baby judo

středa – 13:45-15:15,

Městské lázně

Keramika pro rodiče

s dětmi

úterý – 17:00-18:00,

kulturní dům, ker. dílna

Keramika s Alčou

Úterý – 15:30-16:45,

středa – 13:00-14:30

kulturní dům, ker. dílna

Klub pro tatínky a děti

dle dohody s lektorem

Kouzelná vařečka – začátečníci/pokročilí

čtvrtek – 13:00-14:30

kuchyňka II. ZŠ

Kytara

dle dohody s lektorem

Legorobotika

Čtvrtek – 16:00-17:00, 17:00-18:00

kulturní dům

Mažoretky

pondělí-15:00-16:00,

středa-15:00-16:00,

pátek-15:30-18:00,

tělocvična Gymnázia

Míčové a pohybové hry pro dívky

úterý – 14:00-15:00,

tělocvična gymnázia

Míčové a pohybové hry pro chlapce

úterý – 15:00-16:00,

tělocvična gymnázia

NERF starší/mladší

Čtvrtek,mladší 14:00-15:00, starší 15:00-16:00, těl. Gymnázia

Netradiční výtvarné techniky

úterý, čtvrtek – 13:45 – 15:15, kulturní dům, ker. dílna

Orientační sporty

středa – 16:15 – 18:00, místo srazu dle dohody s lektorkou

Perkuse – bubnohraní

dle dohody s lektorem

Pohybová přípravka

Čtvrtek, 16:00-17:00,

tělocvična Gymnázia

Sportovní lezení

středa – 14:00 21:00, Sportovní hala Bližší rozvrh dle dohody s lektorem.

Squash

Úterý – 16:30 – 18:00,

hala Kastle

Street dance

Čtvrtek – 16:00-17:00, 17:00-18:00

sál Městských lázní

Tanečky

středa -16:00 – 16:45 mladší; 17:00 – 17:45 starší, kulturní dům, K 1

Tvořínek

pondělí, středa – 15:00 – 15:45, kulturní dům – ker. dílna

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880