Rozvrh kroužků
Rozvrh 2021/2022
DDM si vyhrazuje právo na změny v rozvrhu do konce září 2021.
Většina kroužků začíná svoji činnost od prvního týdne v říjnu a končí poslední týden v květnu…
Obecné informace pro rodiče ZDE: https://ddm.nmnm.cz/novy-prihlasovaci-system-pokyny/
Termín informačního dne DDM – 15.9. 2021 od 8:00 do 17:00 – kulturní dům – termín hudebních kroužků si můžete přijít domluvit přímo s lektorem (spíše odpoledne).
Název kroužku |
Termín |
3D TISK |
Úterý – 16-17:00 (ml.)17-18:00(st.) |
Aerobic + cvičení na nářadí |
středa – 16:00-17:30, tělocvična Gymnázia |
Airsoft mladší/starší |
pátek – 14:00-16:00, sobota – 9:00-11:00 |
Badminton začátečníci/pokročilí |
Středa – 14:-15:00 tělocvična Gymnázium |
Bicí začínající – pokročilí |
dle dohody s lektorem |
Dětská jóga |
Středa – 14:00-15:00 kulturní dům -K1 |
Hra na keyboard |
dle dohody s lektorem |
Hravá flétnička |
dle dohody s lektorem |
Jóga pro dospěláky |
středa – 18:00-19:00, kulturní dům K1 |
Judo a baby judo |
středa – 13:45-15:15, Městské lázně |
Keramika pro rodiče s dětmi |
úterý – 17:00-18:00, kulturní dům, ker. dílna |
Keramika s Alčou |
Úterý – 15:30-16:45, středa – 13:00-14:30 kulturní dům, ker. dílna |
Klub pro tatínky a děti |
dle dohody s lektorem |
Kouzelná vařečka – začátečníci/pokročilí |
čtvrtek – 13:00-14:30 kuchyňka II. ZŠ |
Kytara |
dle dohody s lektorem |
Legorobotika |
Čtvrtek – 16:00-17:00, 17:00-18:00 kulturní dům |
Mažoretky |
pondělí-15:00-16:00, středa-15:00-16:00, pátek-15:30-18:00, tělocvična Gymnázia |
Míčové a pohybové hry pro dívky |
úterý – 14:00-15:00, tělocvična gymnázia |
Míčové a pohybové hry pro chlapce |
úterý – 15:00-16:00, tělocvična gymnázia |
NERF starší/mladší |
Čtvrtek,mladší 14:00-15:00, starší 15:00-16:00, těl. Gymnázia |
Netradiční výtvarné techniky |
úterý, čtvrtek – 13:45 – 15:15, kulturní dům, ker. dílna |
Orientační sporty |
středa – 16:15 – 18:00, místo srazu dle dohody s lektorkou |
Perkuse – bubnohraní |
dle dohody s lektorem |
Pohybová přípravka |
Čtvrtek, 16:00-17:00, tělocvična Gymnázia |
Sportovní lezení |
středa – 14:00 21:00, Sportovní hala Bližší rozvrh dle dohody s lektorem. |
Squash |
Úterý – 16:30 – 18:00, hala Kastle |
Street dance |
Čtvrtek – 16:00-17:00, 17:00-18:00 sál Městských lázní |
Tanečky |
středa -16:00 – 16:45 mladší; 17:00 – 17:45 starší, kulturní dům, K 1 |
Tvořínek |
pondělí, středa – 15:00 – 15:45, kulturní dům – ker. dílna |
592 31 Nové Město na Moravě
- DS: f5skjuu
- IČ: 70927880
- Bankovní účet: 107-1659870287/0100