Rozvrh kroužků

Rozvrh 2019/2020

Většina kroužků začíná svoji činnost od prvního týdne v říjnu a končí poslední týden v květnu…

Obecné informace pro rodiče ZDE:

Termín hudebních kroužků si můžete přijít domluvit přímo s lektorem – 17.9. od 15:00 do 18:00 – kulturní dům

NÁZEV ČINNOSTI ZÚ ROZVRH (KDY A KDE…)
Aerobic pro děti – začátečníci Úterý 15:30 – 16:30, tělocvična gymnázia – malá
Airsoft mladší/starší Pátek 14:30 – 17:00, parkoviště u koupaliště, od 27.9. 1×14 dní
Airsoft pro dospěláky ZAČÍNÁME OD KONCE ŘÍJNA, TERMÍNY BUDOU NA WEBU KROUŽKU
Badminton začátečníci/pokročilí Středa – první skupina od 14:15, druhá skupina od 15:10
tělocvična Bělisko
Bicí začínající-pokročilí DLE DOHODY S LEKTOREM
Dětská jóga Středa 13:00 -14:00, KD – K1
Florbal mladší/starší Středa 14:35 -16:00, tělocvična gymnázia – velká
Hra na keyboard DLE DOHODY S LEKTOREM
Hravá flétnička DLE DOHODY S LEKTOREM
Jóga pro dospěláky Středa – první skupina 18:00 – 19:00, KD K1
Judo a baby judo Čtvrtek 14:00 -15:30, Městské lázně
Keramika pro rodiče s dětmi Čtvrtek 16:15 -17:30, dílna DDM, kulturní dům, 1 x 14dní
Keramika s… Úterý 14:00 – 15:15, dílna DDM
Kickbox mladší/starší Středa 16:30 -18:30, Městské lázně
Kondiční bezkontaktní kickbox – dorostenci Středa 18:30 -19:30, Městské lázně
Kondiční bezkontaktní kickbox – dospělí Středa 18:30-19:30, Městské lázně
Kouzelná vařečka-začátečníci/pokročilí Čtvrtek 13:30 – 15:00 (začátečníci), 15:00 – 16:30 (pokročilí),  kuchyňka ZŠ Leandra Čecha
Kytara DLE DOHODY S LEKTOREM
Letem světem Středa 14:00 – 14:45, keramická dílna DDM, kulturní dům
Mažoretky Princess: středa 16:00 – 17:00, pátek 15:00 – 16:00
tělocvična gymnázia – malá
Tutti: pondělí 18:00 – 19:00, pátek 16:00 -17:00
tělocvična gymnázia – malá
Carmen: středa, pátek 17:00 – 18:00, tělocvična gymnázia – malá
Míčové a pohybové hry Pondělí 17:00 – 18:00 tělocvična II.ZŠ
NERF mladší/starší Pondělí 15:35 -16:30 gymnázium, velká tělocvična
Netradiční výtvarné techniky Úterý 15:30 – 16:45, keramická dílna DDM, kulturní dům
Čtvrtek 13:30 – 14:45, keramická dílna DDM, kulturní dům
Orientační sporty Středa od 16:15 do 18:00, sraz za KD v NMNM nebo dle dohody
s lektorem
Perkuse – bubnohraní DLE DOHODY S LEKTOREM
Přírodou krok za krokem Úterý 15:30 – 17:00, sraz u Billy
Sportovní lezení Sraz bude v 14:00, středa, u tělocvičny II.ZŠ
Squash 1xtýdně Úterý a čtvrtek od 16:30 do 18:00, Sporten Time
Street dance Pondělí 15:00 – 16:30, Městské lázně
Pátek 13:00 – 15:30, Městské lázně
Tanečky I Středa 16:00 – 16:45, kulturní dům K1
Tanečky II Středa 16:50 – 17:35, kulturní dům K1
Tanečky III Úterý 15:30 – 16:15, Fitklub Brady
Tvořínek Pondělí, středa, čtvrtek 15:00 -15:45, keramická dílna DDM, kulturní dům
Volejbal pro dívky Čtvrtek 15:00 – 16:30, tělocvična gymnázia – malá
Volejbal pro chlapce Čtvrtek 15:00 -16:30, tělocvična gymnázia – malá