Rozvrh kroužků

Rozvrh 2018/2019

Většina kroužků začíná svoji činnost od prvního týdne v říjnu a končí poslední týden v květnu…

Obecné informace pro rodiče ZDE:

Termín hudebních kroužků si můžete přijít domluvit přímo s lektorem – 17.9. od 15:00 do 18:00 – kulturní dům

Aerobic pro děti začátečníci –  úterý – 15:30-16:30 – tělocvična gymnázia-malá, od 4.9.
Aerobic-juniorky – úterý,čtvrtek – 16:30 – 18:00 – út:bazén, čt: gymn.
Aerobic-kadetky– pondělí,středa – 15:30-17:00 – po:gymn., st:bazén
Airsoft mladší/starší – pátek – 14:00-16:30 – parkoviště u koupaliště -první hodina – 21.9.
Badminton začátečníci/pokročilí – středa – první skupina od 14:15, druhá skupina od 15:00, tělocvična Bělisko
Bicí začínající/pokročilí– dle dohody s lektorem
Dětská jóga –  středa – 13:00-14:00 – KD-K1, Jóga pro ženy – středa – první skupina od 18:00 do 19:00, druhá skupina od 19:00 do 20:00, KD-K1
Florbal mladší/starší – středa-14:35-16:00, tělocvična gymnázia- velká
Horská kola-MTB – pondělí-15:00-17:00,
Hravá flétnička – dle dohody s lektorem
Hravé cvičení s hudbou –  středa – 15:45-16:30 – KD K1
Judo a baby judo čtvrtek – 14:00-15:30 – Městské lázně
Keramika s Alčou úterý – od 14:00 do 15:15 mladší a od 15:30 do 16:45 starší, v keramické dílně DDM
Kickbox mladší/starší – čtvrtek – Městské lázně – mladší-17-18:00, starší-18-19:00
Kouzelná vařečka-začátečníci/pokročilí – středa od 13:30, v kuchyňce ZŠ Leandra Čecha
Kytara – dle dohody s lektorem
Lezectví – sraz bude v 14:00, středa,  u tělocvičny II.ZŠ
Mažoretky – Po: 17 – 18 – Út: 17 – 18 – St: 15 – 16 – Pá: 14 – 15  a 17 – 18, vždy malá tělocvična gymnázia
Míčové a pohybové hry – pondělí, 17:00-18:00, tělocvična II.ZŠ
Mladý chovatel – úterý, 16:00-17:30, sraz na Horním dvoře
NERF mladší/starší – pondělí: 14:35-15:30-mladší, 15:35-16:30-starší, tělocvična gymnázia
Netradiční výtvarné techniky – čtvrtek: mladší od 14:00 do 15:15, starší od 15:30 do 16:45, v keramické dílně DDM
Orientační sporty – středa od 16:15 do 18:00, sraz za kd v NMNM nebo dle dohody s lektorem
Perkuse – dle dohody s lektorem
Squash – úterý a čtvrtek od 16:30 do 18:00, v Sporten Time
Street dance – pátek, mladší -12:45-13:45, starší-13:45-14:45, cvičební sál Městských lázní. Street dance all in – pátek
Tancujeme v rytmu – středa – 16:45-17:30 – KD K1
Tvořínek – pondělí nebo středa – 15:00-15:45, keramická dílna DDM
Volejbal – čtvrtek – gymnázium malá – 15:30-16:30