Dům dětí a mládeže

Aerobic tábor – ohlédnutí

/ Roman Žák

Pojďte se s námi v našem miniseriálu ohlédnout za táborovou letní pohodou. Tři pobytové a pět příměstských táborů přepsalo většinu letošních prázdninových dnů v DDM …

Aerobic tábor – ohlédnutí

Pojďte se s námi v našem miniseriálu ohlédnout za táborovou letní pohodou. Tři pobytové a pět příměstských táborů přepsalo většinu letošních prázdninových dnů v DDM na táborové. Nemalou měrou k tomu přispěli i samotní účastníci, jejichž počet se letos vyšplhal ke dvěma stovkám.

DÍL TŘETÍ: AEROBIC TÁBOR

V Olešné proběhl již osmý ročník Aerobic tábora

První prázdninový týden strávila děvčata závodního týmu na táborové základně DDM v Olešné. Tento pobyt je specifický v tom, že většinu času stráví dívky cvičením aerobicu a přípravou pódiové skladby, kterou předvedou na závěr týdenního pobytu svým rodinným příslušníkům. Mladší dívky nacvičily s Luckou Kosourovou skladbu Masky, starší dívky se vrátily v čase a v choreografii Veroniky Drápové a Jitky Hlouškové se převtělily v Poupata osmdesátých let. Dále vytvořily minitýmy, ve kterých předvedly další aerobicové dovednosti. Program zpestřila svým cvičením Anetka Benešová (trenérka kadetek).

Své síly změřily holky v soutěži Master class. Vítězkami se staly Áďa Šišková a Adélka Hudcová.

Celý týden soupeřily dívky v týmové soutěži družstev, kde se srovnávaly v různých aktivitách ( skok přes švihadlo, závodivé hry, běh, hod, vědomostní soutěž..). Každý tým vytvoří plakát a musí vymyslet bojový pokřik svého týmu.

Program doplnily další druhy sportu- basebal, vybíjená, ringo, přehazovaná.

Jedno odpoledne strávily s Ondrou a Peťou Kadlecovými ( zkušení volejbaloví trenéři a učitelé), kteří s nimi absolvovali několik dalších her. Komunikaci s rodiči a zprávy na internet zajistila Lucka Kadlecová. O naše bříška se starali manželé Oravcovi, jako vždy výtečně. Všechny holky si zaslouží obrovskou pochvalu, protože vydržely tento náročný program bez jediného nářku a s obrovským nasazením.

Archiv táborových ohlédnutí:

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

566 598 780
Tyršova 1001
592 31 Nové Město na Moravě
  • DS: f5skjuu
  • IČ: 70927880